باشگاه مشتریان، ماشین پولسازی کسب و کار ها

مدیران شرکت‌های نوین می‌دانند که روند جذب مشتری به نسبت نگه داشتن مشتریان فعلی، یک روند هزینه‌بر است. به عبارت دیگر بیشتر کسب‌وکارهای امروزی سعی دارند تا مشتریان خود را راضی نگه دارند و در کنار آن اقدام به جذب مشتریان جدید کنند. اگر شما نیز مانند مدیران آینده‌نگر دیگر سعی دارید تا از روش‌های مختلفی برای نگه داشتن مشتریان فعلی خود استفاده کنید، ساخت نرم افزار باشگاه مشتریان برای کسب‎وکارتان، بهترین روش برای این کار است.
شما می‌توانید با راه‌اندازی یک باشگاه مشتریان درجه یک برای بیزینس خود، مشتریان سابق را نگه دارید و در آینده مشتریان جدیدی نیز کسب کنید. افزایش مشتریان و در نتیجه بیشتر شدن نرخ فروش از مهم‌ترین اهداف یک بیزینس است که با استفاده از انجمن مشتریان شرایط محقق شدن بهتری دارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با مزایای باشگاه‌های مشتریان و یکی از بهترین نرم‌افزارهای مشتریان ایران آشنا شوید.آشنایی بیشتر با مفهوم باشگاه مشتریان


در ابتدا بهتر است با مفهوم باشگاه مشتریان بیشتر آشنا شوید. باشگاه مشتریان یا همان Loyalty Club خریداران را به خرید مجدد از سایت‌هایی که پیش از این به آن مراجعه کردند، ترغیب می‌کند. به عنوان مثال در این باشگاه‌ به مشتریان قدیمی، دسترسی بهتری به محصولات داده می‌شود یا تخفیف‌های شگفت‌انگیز و خاصی در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.
در نظر گرفتن مزایا برای مشتریان مانند پیک رایگان، می‌تواند باعث ایجاد حس خوب و وفاداری در آن‌ها شود. به همین دلیل خود را موظف می‌دانند علاوه بر خرید مجدد، برند شما را به دوستان خود توصیه کنند. زیرا رفتار سایت شما با آن‌ها یک رابطه خوب میان برند و مشتری شکل داده است. در ادامه این مطلب با مزایای راه‌اندازی باشگاه مشتریان آشنا خواهید شد.


چرا باید همین حالا به سراغ راه‌اندازی باشگاه مشتریان بروید؟


باشگاه مشتریان مزایای مختلفی را برای کسب‌وکارها به همراه دارد. همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، یکی از مزایای اصلی این مفهوم نگه داشتن مشتریان فعلی در کنار جذب کردن مشتریان جدید است. این ویژگی در طولانی مدت خیلی برای کسب‌وکار شما سودآور خواهد بود. زمانی که خیلی از کسب‌وکارها به دنبال جذب مشتریان جدیدند، شما مخاطبین خود را به برندتان وفادار کرده‌اید. از دیگر مزایایی که با راه‌اندازی باشگاه مشتریان می‌توانید به آن‌ها دست پیدا کنید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• مشتریان فعلی زمان بیشتری در سایت شما سپری می‌کنند که باعث بهبود سئوی سایت می‌شود؛ بنابراین سایت شما در رتبه‌های بهتری در گوگل نشان داده می‌شود(جهت مشاهده نرم افزار کش بک- پاداش نقدی کلیک کنی)
• مشتریانی که با استفاده از باشگاه مشتریان به برند شما وفادار می‌شوند، بیزینس شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کنند؛ جالب است بدانید که بازاریابی دهان به دهان تاثیر بیشتری نسبت به تبلیغات دیگر و تولید محتوا دارد
• مشتریانی که با استفاده از باشگاه مشتریان به شما وفادار می‌شوند، تمایل بیشتری نسبت به خرج کردن پیدا می‌کنند.
در دنیای امروزی که روزانه کسب‌وکارهای مختلف در حال متولد شدن‌ هستند، مشتریان گزینه‌های متعددی برای خرید دارند. بنابراین ارزش خیلی زیادی دارد اگر مشتریان برای خرید دوباره به فروشگاه شما مراجعه کنند. به عبارت دیگر می‌توان گفت که بیشتر مشتریان، ارزشی که شما برای آن‌ها قائل می‌شوید را بیشتر از تبلیغات پرزرق‌وبرق برندهای دیگر دوست دارند.


نرم‌افزار باشگاه مشتریان 1B1؛ از جذاب‌ترین پلتفرم‌های جذب و نگهداری مشتریان


باشگاه مشتریان برای کسب‌وکارهای امروزی مانند یک کلید به دنیای مشتریان وفادار است. شما با استفاده از این کلید می‌توانید از مزایای مختلفی بهره‌مند شوید. از این جمله می‌توان به نگهداری مشتریان در دنیای امروزی، استفاده از بازاریابی دهان به دهان و تمایل بیشتر مشتریان به خرید با مبالغ بالاتر اشاره کرد. اگر شما نیز قصد دارید به عنوان یک مدیر آینده‌نگر یک تصمیم هوشمند برای آینده کسب‌وکار خود بگیرید، ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم.
نرم‌افزار باشگاه مشتریان 1b1 یکی از بهترین پلتفرم‌های ایرانی برای جذب و نگهداری مشتریان است. این پلتفرم قابلیت‌های زیادی از جمله پاداش نقدی خرید، نظرسنجی و کارت ویزیت الکترونیکی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما با استفاده از این ویژگی‌ها می‌توانید در هر خرید مشتری، مبلغی را به عنوان هدیه برای خریدهای بعدی ایشان در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید با استفاده از قابلیت نظرسنجی، پس از هر بار خرید، نظرات و انتقادات مشتریان را دریافت کنید. بنابراین برای داشتن یک آینده روشن برای کسب‌وکار خود، حتما از نرم‌افزار باشگاه مشتریان 1b1 استفاده کنید.