معرفی ایده های برتر برای داشتن بهترین باشگاه مشتریان(قسمت دوم)

بهترین باشگاه مشتریان قطعاً یک برنامه وفاداری دارد که شامل ایده هایی بکر است. ما با مدت ها فکر کردن و تجربه در بازار و در میان مشتریان، ایده های خود را به شما معرفی می کنیم. می خواهیم بدانید وقتی پا به مراکز خرید می گذارید، چقدر تلاش کرده ایم تا برنامه جامع باشگاه مشتریان ما را که نتیجه آن، کیفیت، رضایت و لذت وفاداری است، بیشتر بشناسید. بی دلیل و بدون تلاش و بدون در نظر گرفتن رضایت شما مشتریان گرامی، بهترین باشگاه مشتریان شکل نخواهد گرفت. ایده هایی که از آن ها صحبت می کنیم یک برنامه وفادارسازی مشتری را ایجاد می کند و همچنین با وفادارسازی مشتریان، بهترین باشگاه مشتریان ساخته می شود.

در این مقاله به بررسی ادامه ایده ها برای دستیابی به بهترین باشگاه مشتریان می پردازیم با ما همراه باشید.


* برنامه مراکز خرید


بهترین باشگاه مشتریانی که در اختیار مراکز خرید ما قرار می گیرد می تواند خدمات متنوعی به شما ارائه کند. ولی قبل از این که بخواهیم در باره باشگاه مشتریان مراکز خرید صحبت کنیم، باید به این موضوع اشاره کنیم که مراکز خرید یا خدماتی محدودیتی در استفاده از باشگاه لویالتی ندارند. تمامی مراکز خرید و خدماتی مانند رستوران ها، سوپرمارکت ها، آژانس های مسافرتی، بوتیک ها و … می توانند صاحب باشگاه مشتریان باشند و با استفاده از طرق مشابه که مثال هایی از آن ها را ذکر کردیم، خدمات رسانی کنند و با امتیازدهی در ازای وفاداری مشتریان، بهترین باشگاه مشتریان را به حضور همه مراجعه کنندگان و مشتریان معرفی و مزایای آن را به آن ها تقدیم کنند.


* برنامه معرفی عضو


بهترین باشگاه مشتریان، می تواند به شما یک آفر جالب دیگر بدهد. فرض کنید یکی از مراکز ورزشی-تفریحی مانند استخر و سونا که از برنامه وفاداری مشتریان ما استفاده می کنند، بخواهند بهترین خدمات را به مشتریان خود بدهند و رضایت را در کنار خدمات خود به مشتریان خود ارائه کنند. شما با مراجعه به یکی از این مراکز استخر و سونای ما می توانید عضو آن مرکز تفریحی-ورزشی شوید. حالا اگر شما دفعه بعد که به این مرکز مراجعه می کنید، ۳ نفر از دوستان خود را نیز به عنوان عضو آن مرکز استخر و سونا معرفی کنید، مثلاً هم خودتان می توانید امتیاز کسب کنید و از مزایای امتیازات خود استفاده کنید و هم این که دوستان خود را نیز عضو بهترین باشگاه مشتریان کنید. 

نرم افزار باشگاه مشتریان

 

خرید نرم افزار باشگاه مشتریان

 

کش بک نقدی

 

پاداش نقدی خرید