یکی از راهکارهای نوین که امروزه برای حفظ مشتری و افزایش میزان فروش، مورد توجه اکثر صاحبان کسب و کارها قرار گرفته است دادن تخفیف و هدیه به مشتریان خود است.
جالب است بدانید استفاده این روش ابتدا در کشورهای پیشرفته همچون آمریکا، اجرا شده و نتایج مثبتی به جای گذاشت. پس از نتیجه گیری آن، اغلب کشورها اقدام به عمل استفاده از سیستم وفاداری مشتریان و اهدای کارت تخفیف در کسب و کار خود نمودند.

کیف پول مشتری چیست؟

 هر کسب و کاری میتواند برای مشتریان خود کیف پول الکترونیک تعریف کند. بدین صورت فروشنده بعد از خرید مشتری، تنها با دریافت شماره موبایل مشتری میتواند به صورت کاملا اتوماتیک کیف پول مخصوص آن مشتری را ایجاد کرده و به کیف پول مشتری به ازای میزان خریدی که انجام داده است مبلغ هدیه را واریز کند. بدین صورت مشتری ترغیب میشود مجدد از فروشگاه خرید کرده تا از موجودی شارژ کیف پول خود  استفاده کند و با خرید بیشتر ، موجودی کیف پول خود را بیشتر و  از تخفیف بالاتری برخوردار شود.

چرا کیف پول مشتری؟

فروشگاه و مراکز فروش مختلف براساس دلایل متفاوت همچون افزایش مشتری و  میزان فروش خود ، از کیف پول مشتری استفاده می نمایند. بهتر است بدانید به طور کلی استفاده از کیف پول مشتری در کسب و کار های مختلف، از سه مزایای مهم برخوردار می باشد:

1- حفظ مشتریان فعلی
جالب است بدانید هزینه جذب مشتری جدید در هر کسب و کاری حدودا 5 برابر حفظ مشتری سابق و وفاداری او است. لذا یکی از اصل اساسی کسب و کار ها میبایست حفظ مشتری وفادار خود است. حفظ و وفاداری مشتری بدست نمی آید مگر با دادن تخفیف و هدیه به آن ها. با اعطای کیف پول الکترونیکی و تخفیفات ویژه مشتریان خود را به مشتری وفادار کسب و کار خود تبدیل کنید.

2- جذب مشتریان بالقوه

یکی دیگر از مزایای داشتن کیف پول مشتری، جذب مشتریان جدید از طریق دعوت مشتریان وفادار خود است. تصور کنید مشتریان وفادار شما بدانند که با دعوت از دوستان خود به خرید از فروشگاه شما، کیف پول خود را شارژ کرده و از تخفیف ویژه ای بهره مند میشوند. شک نکنید مشتریان وفادار شما برای دریافت تخفیف بیشتر این کار را کرده و به راحتی تعدادمشتری جدید شما افزایش میابد.

3- افزایش فروش

از اصلی ترین مزایای داشتن کیف پول مشتری، افزایش فروش کسب و کار است. مشتریان برای داشتن موجودی بیشتر کیف پول خود به خرید مجدد و دعوت از دوستان خود به خرید ترغیب میشوند و در نتیجه تعداد مشتریان جدید و وفادار یک کسب و کار افزایش یافته و آمار کلی فروش و درامد فروشگاه از طریق کیف پول مشتری زیاد میشود.

امکانات کیف پول مشتری:

بانک اطلاعاتی طبقه بندی مشتریان

امکان ثبت اطلاعات مشتری در سیستم و گروه بندی آنها بر اساس میزان خرید و امتیاز های دریافتی با روش های متنوع و به صورت اتوماتیک ​

سیستم اطلاع رسانی پیامکی

امکان اطلاع رسانی به مشتریان درباره تشکر از خرید، دعوت خرید مجدد و پیامک های مناسبتی (تولد، جشنواره و...) از طریق پیام کوتاه

نظرسنجی لحظه ای

امکان ارسال فرم نظرسنجی به مشتری بلافاصله بعد از خرید و امکان گزارش گیری لحظه ای توسط مدیر کسب و کار

اعمال درصد تخفیف و شاژ کیف پول

تعریف مقدار تخفیف به ازای هر خرید مشتری به صورت شارژ کیف پول و امکان استفاده از کیف پول در خرید های بعدی توسط مشتری

سیستم cash-back

امکان واریز وجه هدیه به کیف پول مشتری بلافاصله بعد از خرید و امکان استفاده از آن توسط مشتری در خرید های بعدی

وب سرویس کیف پول مشتری

امکان اتصال کیف پول مشتری به سامانه های آنلاین و حسابداری کسب و کارها جهت استفاده از خدمات سامانه کیف پول مشتری

بیزنس کد 100090

امکان اعطای کد اختصاصی به هر کسب و کار در سامانه 100090 ارائه کارت ویزیت دیجیتال و معرفی کسب و کار به مشتریان با ارسال کد اختصاصی به سامانه 100090

اعطای کارت هدیه و بن تخفیف

امکان صدور کارت هدیه و بن تخفیف برای هر گروه مشتری و امکان مدیریت و گزارش گیری آنها توسط مدیر کسب و کار

ارائه گزارشات کامل و پیشرفته

گزارش گیری دقیق و جامع از تعداد مشتری، میزان فروش، امتیازات مشتریان و تخفیفات آنها و..... جهت مدیریت و بررسی عملکرد کسب و کار

کیف پول مشتری برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

کیف پول مشتری ویژه آموزشگاه ها:

یکی از راهکارهای ترغیب افراد به حضور مداوم در کلاس های آموزشگاه و ادامه دادن آنها، در نظر گرفتن هدیه و مزایایی و تخفیف دوره ها برای شاگردان میباشد. شما میتوانید با در نظر گرفتن کیف پول برای شاگرداه آموزشگاه خود برای مثال به ازای نفرات برتر بودن در آزمون ها، کسب درجه و..... کیف پول آنها را مبلغی شارژ کرده تا آنها بتوانند در دوره های آینده از کیف پول خود برای پرداخت شهریه استفاده کنند.

کیف پول مشتری ویژه سوپرمارکت ها:

سوپرمارکت ها یکی از بهترین نوع کسب و کاری است که داشتن کیف پول مشتری تاثیر چشم گیری در افزایش فروش و ایجاد مشتری منظم و وفادار داشته باشد.با داشتن کیف پول مشتری به راحتی میتوانید مشتریا قدیمی خود را وفادار خود کرده و از طریق مشتریان قدیمی، مشتریان جدید دریافت کنید.

کیف پول مشتری ویژه مغازه ها:

داشتن کیف پول مشتری برای مغازه ها، باعث میشود مزایای جالب توجهی به مشتریان عرضه شود. بدین ترتیب مشتریات ترغیب میشوند از برند شما بیشتر خرید کرده تا از مزایای کیف پول خود استفاده کنند و تبدیل به مشتری وفادار شما خواهند شد.

کیف پول مشتری ویژه آرایشگاه و سالن های زیبایی:

جالب است بدانید طبق آمار بدست آمده، یک مشتری راضی میتواند حداکثر میتواند 3 نفر را متقاعد کرده تا به آرایشگاه شما بیاید. در حالی که یک مشتری ناراضی به راحتی میتواند مانع آمدن 20 مشتری به آرایشگاه شما شود. لازمه هر سالن زیبایی برای افزایش مشتری و فروش علاوه بر کیفیت خدمات، توجه به مشتریان سابق خود و تبدیل آنها به مشتری وفادار است.

کیف پول مشتری ویژه باشگاه های ورزشی:

همانطور که میدانید در باشگاه های ورزشی، هر چقدر مشتری شما در آن ورزش پیشرفت کند، بیشتر برای ادامه دادن ترغیب میشود و این یعنی تبدیل مشتری شما به مشتری همیشگی و دائمی. شما میتوانید با درنظر گرفتن کیف پول برای مشتری برای آنها به ازای ثبت رکورد های ورزشی یا حضور مداوم در تمامی جلسات یا معرفی دوستان خود به باشگاه، و..... به عنوان هدیه مبلغی کیف پول آنها را شارژ کنید تا ورزشکار بتواند در ماه های آینده از کیف پول خود برای پرداخت هزینه عضویت استفاده کند

کیف پول مشتری ویژه دفاتر خدماتی و بیمه:

جالب است بدانید با توجه به سبک کاری بیزنش دفاتر خدماتی و بیمه، سطح وفاداری مشتریان نسبت به سایر کسب و کارها پایین تر است. بنابراین داشتن برنامه وفاداری برای مشتریان این کسب و کارها بسیار مهم و جز مزایای رقابتی آنها به شمار میرود. داشتن کیف پول مشتری ویژه دفاتر خدماتی و بیمه ، باعث میشود همیشه با مشتریان خود در تماس باشید. این کار میتواند مشتری راضی خود به مشتری وفادار تبدیل کرده و سودآوری داشته باشید

کیف پول مشتری ویژه رستوران ها

داشتن کیف پول مشتری ویژه رستوران ها، باعث میشود همیشه با مشتریان رستوران خود در تماس باشید. این کار میتواند مشتری راضی رستوران به مشتری وفادار تبدیل کند. همانطور که میدانید مشتریان وفادار و منظم به رستوران شما، بهترین و سودآور ترین نوع مشتری برای شما خواهند شد.

پکیج های فروش
با ما در ارتباط باشید

پکیج حرفه ای

15/800/000
 • بانک اظلاعاتی طبقه بندی مشتریان
 • تعریف سناریو تخفیف به صورت نا محدود
 • سیستم cash-back
 • سیستم اطلاع رسانی پیامکی
 • نظر سنجی لحظه ای
 • ارائه گزارشات کامل و پیشرفته
 • بیزنس کد 100090
 • اعطای کارت هدیه و بن تخفیف
 • وب سرویس کیف پول مشتری

پکیج پایه

6/800/000
 • بانک اظلاعاتی طبقه بندی مشتریان
 • تعریف سناریو تخفیف به صورت ثابت
 • سیستم cash-back
 • سیستم اطلاع رسانی پیامکی
 • نظر سنجی لحظه ای
 • ارائه گزارشات کامل و پیشرفته
 • بیزنس کد 100090
 • اعطای کارت هدیه و بن تخفیف
 • وب سرویس کیف پول مشتری