ردکردن این

امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان

امکانات باشگاه مشتریان

امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان فراصدر

از مهمترین اقداماتی که قبل از راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان نیاز به انجام دادن است، پیدا کردن آشنایی کامل با آن نرم افزار.شناختن امکانات و ماژول های مختلفی که قرار است نرم افزار در خدمت شما قرار بدهد،تا بتوانید از آن در جهت وفادار کردن مشتریان‌تان استفاده کنید.

در مقالات قبلی درمورد باشگاه مشتریان، مزایا و … برای شما عزیزان توضیحاتی داده ایم.اکنون قصد داریم دراین مقاله 2 تا از امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان فراصدر را برای شما عزیزان شرح دهیم. لازم به ذکر است که نرم افزار باشگاه مشتریان امکانات بیشتری دارد که در مقالات بعدی آنها را توضیح می دهیم پس با ما همراه باشید:

تحت وب بودن نرم افزار باشگاه مشتریان

نرم افزار باشگاه مشتریان فراصدر بر اساس وب طراحی شده است. یعنی با استفاده از هر دستگاهی که به اینترنت متصل می شود نظیر لب تاپ، گوشی موبایل و … می توانید نرم افزار را باز و از آن استفاده کنید. ضمنا این نرم افزار نیاز به نصب روی سیستم ندارد.
کاربران می توانند از طریق باز کردن سایت باشگاه مشتریان و وارد کردن آدرس نرم افزار در مرورگر و زدن نام کاربری و رمز عبور مخصوص به خودشان وارد محیط کاربری خود شوند.

اطلاعات کاربری کسب و کارها پس از اینکه خرید آنها نهایی شد در اختیارتان قرار می گیرد و اطلاعات کاربری مربوط به مشتریان‌تان، زمانی برایشان از طریق پیامک ارسال می گردد که در باشگاه مشتریان شما ثبت نام کنند.
درنرم افزار باشگاه مشتریان سه نوع سطح دسترسی داریم:

1- سطح دسترسی ادمین:

مدیریت یا همان ادمین به تمامی قسمت های نرم افزار دسترسی دارد و تنها مدیر می تواند برای سیستم اپراتور و کارمند ثبت کند و می تواند به هریک از آنها سطح دسترسی خاصی بدهد.

2- سطح دسترسی اپراتور:

سطح دسترسی اپراتور را مدیر تعیین می کند و همچنین اپراتور به بخش های تعریف مشتری جدید و پاسخ به نیازهای مشتری نیز دسترسی دارد.

3- سطح دسترسی مشتری:

هر مشتری دارای اطلاعات کاربری مربوط به خودش است که با استفاده از آن می تواند وارد پنل شخصی خودش شود. مشتری قادر است میزان اعتبار، اخبار و رویدادهای خبری که شما در داخل پنل قرار می دهید را ببیند. همچنین می تواند در نظر سنجی که شما طراحی کرده اید شرکت کند، رمز عبور پنل شخصی خودش را تغییر دهد و با مدیر سیستم بصورت مستقیم و توسط پیام در ارتباط باشد.

تعریف کردن مشتری در نرم افزار

در هنگام ثبت کردن یک مشتری جدید در باشگاه مشتریان می توانید هر اطلاعاتی که مورد نیازتان است را از وی در سامانه ثبت کنید. ولی باید دقت داشته باشید تا شماره موبایل مشتری را صحیح وارد کرده باشید. زیرا تمامی پیامک های مدنظرتان از طریق پیامک به همین شماره ارسال می گردد.

علاوه بر این ها می توانید در نرم افزار باشگاه مشتریان؛ مشتریان وفادار و قدیمی خود را به یکباره وارد کنید.برای انجام دادن این کار کافی است اطلاعات مشتریان خود را در فایلی اکسل وارد نمایید. (البته طبق فرمتی که نرم افزار گفته است) و آن را در قسمت ثبت مشتری جدید آپلود نمایید. همچنین می توانید طبق سیاست کاری کسب و کار خود و مشتریان‌تان را گروه بندی کنید.

کلام آخر:

نرم افزار باشگاه مشتریان امکانات زیادی دارد که در این مقاله فقط به 2 مورد آنها اشاره شد و مابقی را در مقالات بعدی که از همین وب سایت منتشر می شود برای شما همراهان عزیز شرح می دهیم تا بتوانید برای پیشرفت کسب و کار خود اقدام کرده و با دید باز خرید نمایید.

گروه مهندسین فراصدر

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در print
Print