ردکردن این

سهم باشگاه مشتریان فراصدر در کاهش ضرر ویروس کرونا

باشگاه مشتریان و ویروس کرونا

کاهش ضرر ویروس کرونا

دراین ایام با توجه به شیوع و بحران ویروس کرونا شاهد افت و خیزهایی در انواع صنعت ها هستیم که باعث شده تمامی کسب و کارها اعم از کوچک و بزرگ و در تمام نقاط دنیا از این وضعیت به وجود آمده رنج ببرند و امید خیلی کسب و کارها از تولیدکنندگان کالا و محصولات مختلف گرفته تا ارائه کنندگان انواع خدمات به این بود که درعید نوروز امسال بتوانند محصولات و کالاهای خود را به فروش برسانند و درآمدزایی کنند.

ولی متاسفانه ویروس کرونا این فرصت را از آنها گرفت.
در شرایطی که باید همه در قرنطینه به سر ببرند ، مردم به دنبال فرصتی هستند تا بتوانند بصورت آنلاین از فروشگاه های اینترنتی خریدهای خودشان را انجام دهند تا با دیگران کمترین میزان تماس را داشته باشند.

به همین دلیل اکثر کسب و کارها به سمت فروش اینترنتی رفتند که اکنون شاهد رشد در این حوزه هستیم.با ارائه دادن مقاله زیر قصد داریم دراین اوضاع نابسامان بحران کرونا راهکاری موثر جهت فروش و توسعه هر کسب وکاری، به شما عزیزان معرفی کنیم تا در شرایط به وجود آمده به جای قربانی شدن اکثر کسب و کارها، شاهد پیشرفت آنها با استفاده از این راهکار باشیم.

مزایای راه اندازی باشگاه مشتریان در قرنطینه

یکی از راهکارهایی که در این شرایط به وجود آمده می تواند جهت فروش بیشتر به کسب و کارها کمک بزرگی کند راه اندازی باشگاه مشتریان است.

زیرا با وجود ویروس کرونا هنوز هم بازار از حرکت نایستاده و مشتریان همچنان به دنبال رفع نیازهای خود از طریق خریدهای اینترنتی هستند و خواهند بود.

به همین دلیل هر کسب و کاری باید قادر باشد در هر شرایطی و با هر بحرانی، عکس العمل مناسب با همان بحران و شرایط را از خود نشان بدهد تا شاهد از قربانی شدن کسب و کار خود نباشد.

با راه اندازی باشگاه مشتریان ، برای کسب و کارها بستری فراهم می شود تا بتوانند با استفاده از آن خدمات و محصولات خود را به فروش برسانند. ضمنا با استفاده از این نرم افزار کسب و کارها قارند بر روی رفتار مشتریان خود تمرکز کنند و از طریق ارسال پیامک و … با آنها در ارتباط باشند.

همچنین می توانند با استفاده از استراتژی های باشگاه مشتریان برای مشتریان خود امتیاز و اعتباری در نظر بگیرند تا با این کار هم میزان فروش شما بیشتر شود و هم درصد مشتریان وفادارتان افزایش یابد.

بهتر است با وجود محدودیت فعلی که برای مشتریان بوجود آمده است با استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان برای آنها خدمات ارزشمند و کاربردی در نظر بگیرید، تا با این کار برای همیشه در ذهن مشتریان خود ماندگار شوید که این امر می تواند دلیل محکمی جهت وفادار کردن مشتری به کسب و کار شما چه اکنون و چه پس از فروکش کردن موج ویروس کرونا باشد.

کلام آخر:

اگر همچنان تلاش می کنید تا بخاطر بسته شدن خط تولید فعالیت های خود، مشتریانتان را حفظ نمایید، ما به شما توصیه می کنیم باشگاه مشتریان فراصدر را راه اندازی کنید تا با استفاده از آن بتوانید هم از رقبای‌تان سبقت بگیرید و هم علاوه بر اینکه مشتریان فعلی کسب و کار خود را حفظ می کنید مشتریان جدیدی را هم جذب نمایید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید

گروه دانش بنیان فراصدر

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در print
Print